Logo - Integracja z InsERT Subiekt NEXO PRO

InsERT Subiekt NEXO PRO

Co to jest InsERT Subiekt NEXO PRO?

Subiekt nexo PRO to program od InsERT stworzony z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, bez względu na branżę. Subiekt dzięki swojej wielofunkcyjności i łatwości obsługi jest od lat najczęściej wybieranym przez polskich przedsiębiorców programem usprawniającym działanie biznesu. Subiekt nexo PRO to zdecydowanie bardzo zaawansowane oprogramowanie dzięki czemu jeszcze najlepiej dopasuje się do każdych, nawet najbardziej wyszukanych potrzeb.

Program umożliwia m.in. tworzenie i obsługę dokumentów handlowych, takich jak oferty, zamówienia, faktury, paragony i inne. Można dzięki temu łatwo generować dokumenty dla klientów i dostawców. Oprogramowanie ponadto pozwala na kontrolę i zarządzanie stanami magazynowymi, generowanie etykiet, planowanie dostaw oraz obsługę przyjęć i wydań towarów.

Korzyści z integracji z Subiekt nexo PRO

Integracja z InsERT Subiekt nexo PRO pozwala na automatyzację wielu procesów, co skraca czas realizacji zleceń oraz minimalizuje ryzyko błędów. Dzięki wdrożeniu takiego rozwiązania masz dostęp do dokładnych danych, co ułatwia analizę wyników finansowych, sprzedażowych oraz magazynowych. Integracja z systemem Subiekt nexo PRO umożliwia ponadto generowanie raportów i analiz, co ułatwia podejmowanie trafnych decyzji strategicznych.

System pozwala również na pracę wielu użytkowników na jednej platformie, co usprawnia komunikację i efektywność pracy zespołowej. Integracja z Subiekt nexo PRO zapewnia dostęp do wsparcia technicznego oraz regularnych aktualizacji, co przekłada się na ciągłość działania i bezpieczeństwo danych.

Jakie jeszcze funkcje zapewnia integracja z Subiekt nexo PRO?

Integracja z Subiekt nexo PRO pozwala na kompleksowe zarządzanie różnymi aspektami działalności firmy. Dzięki temu zyskujesz pełną kontrolę nad procesami od zamówień po finanse. System umożliwia skuteczne zarządzanie magazynem, optymalizację stanów towarów oraz śledzenie dostaw. Dzięki temu unikniesz braków w zapasach i zapewnisz płynność dostaw. Integracja pozwala także na szybką i precyzyjną obsługę procesów sprzedażowych, włączając w to tworzenie faktur, zamówień i ofert. To skraca czas realizacji zleceń i poprawia relacje z klientami.

Co więcej, Subiekt nexo PRO umożliwia tworzenie i zarządzanie bazą klientów, dostosowywanie ofert i udzielanie rabatów, co poprawia relacje z klientami. System może być zintegrowany z innymi narzędziami, takimi jak CRM czy e-commerce, a co za tym idzie, umożliwia płynne przepływy danych i spójność w zarządzaniu firmą. Integracja z InsERT Subiekt nexo PRO to kluczowy krok w kierunku efektywnego i zrównoważonego wzrostu Twojego biznesu.

Integracja z InsERT Subiekt NEXO PRO

Pakiet podstawowy funkcjonalności integracyjnych dla InsERT Subiekt NEXO PRO

działanie rozwiązania 24/7
indywidualne procesy w BPML
szkolenie z działania systemu
indywidualne wdrożenie u klienta
dedykowany support
dokumentacja uzytkowa dla rozwiązania
kontakt dedykowanego opiekuna
support przez e-mail
support przez telefon
czas odpowiedzi (SLA) zgodny z umową
możliwość wprowadzania indywidualnych modyfikacji przez zespół Orbis Software Polska
changelog

Funkcjonalności rozszerzające integrację dla InsERT Subiekt NEXO PRO

-

Inne integracje z InsERT Subiekt NEXO PRO

InsERT Subiekt NEXO PRO + e-Commerce

InsERT Subiekt NEXO PRO + Menadżery Zamówień