Logo - Integracja z Comarch ERP XL

Comarch ERP XL

Co to jest Comarch ERP XL?

Comarch ERP XL to cały zestaw rozwiązań dla przedsiębiorstwa dostępny w wielu różnych modułach zawartych w rozbudowanym funkcjonalnie systemie. Optymalna konfiguracja modułów dobierana jest indywidualnie dla każdej firmy na podstawie wnikliwych analiz jej potrzeb. Dzięki temu Comarch ERP XL jest wartościowym rozwiązaniem pomagającym w zarządzaniu biznesem, a ponieważ jest dostępny również w chmurze, pozwala użytkowni na dużą dowolność oraz jest zawsze aktualny. Nic dziwnego, że korzysta z niego ponad 5500 przedsiębiorstw z różnych branż i jest jednym z najczęściej wybieranych systemów ERP w całej Polsce.

Comarch ERP XL to zaawansowany system, który umożliwia integrację i zarządzanie wieloma obszarami działalności firmy. Od finansów i księgowości, przez zarządzanie produkcją, aż po sprzedaż i obsługę klienta – Comarch ERP XL łączy je w spójną i kompleksową platformę, dzięki której możesz mieć pełny wgląd w każdy aspekt swojego biznesu.

Jakie funkcjonalności niesie za sobą integracja z Comarch ERP XL?

Comarch ERP XL to kompleksowe rozwiązanie, które otwiera przed twoją firmą szerokie możliwości w zakresie efektywnego zarządzania i doskonalenia procesów biznesowych. Integracja z tym systemem umożliwia zoptymalizowanie procesów w twojej firmie. Automatyzacja wielu zadań oraz dostęp do bieżących danych przyczyniają się do szybszej i efektywniejszej pracy. Dzięki zintegrowanym danym, możesz prowadzić dokładną analizę działalności firmy. To kluczowe dla podejmowania trafnych decyzji strategicznych.

Integracja z Comarch ERP XL daje ci pełną kontrolę nad procesami biznesowymi. Śledź produkty, zamówienia, stany magazynowe i wiele innych aspektów z jednego miejsca. Zyskasz również dostęp do aktualnych danych o klientach i zamówieniach, który pozwoli na szybką i precyzyjną obsługę klienta, budując ich zaufanie i lojalność.

Jakie inne korzyści będziesz miał z integracji z Comarch ERP XL?

Comarch ERP XL oferuje intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs, który nie tylko ułatwia pracę, ale i minimalizuje czas szkoleń dla pracowników. System umożliwia zatem efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi i materiałowymi, co jest kluczowe dla płynnego funkcjonowania firmy.

Integracja z Comarch ERP XL pozwala na dostęp do danych i zarządzanie firmą z dowolnego miejsca na świecie, co jest istotne w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym. Dzięki wdrożeniu tej integracji możesz skupić się na rozwoju swojej firmy, podejmując trafne decyzje oparte na aktualnych danych i zoptymalizowanych procesach. Niech Comarch ERP XL i integracja z nim staną się kluczem do sukcesu twojego biznesu już dziś.

Integracja z Comarch ERP XL

Pakiet podstawowy funkcjonalności integracyjnych dla Comarch ERP XL

działanie rozwiązania 24/7
indywidualne procesy w BPML
szkolenie z działania systemu
indywidualne wdrożenie u klienta
dedykowany support
dokumentacja uzytkowa dla rozwiązania
kontakt dedykowanego opiekuna
support przez e-mail
support przez telefon
czas odpowiedzi (SLA) zgodny z umową
możliwość wprowadzania indywidualnych modyfikacji przez zespół Orbis Software Polska
changelog

Inne integracje z Comarch ERP XL

Comarch ERP XL + Menadżery Zamówień