Logo - Integracja z Comarch ERP Altum

Comarch ERP Altum

Co to jest Comarch ERP Altum?

Comarch ERP Altum jest rozwiązaniem wspomagającym zarządzanie przedsiębiorstwem, które świetnie radzi sobie w automatyzowaniu rutynowych czynności, oraz podejmowaniu decyzji typu Business Intelligence w oparciu o analizy i prognozy. Jest to program funkcjonalny i przede wszystkim elastyczny.

Sprawdza się w sieciach sprzedaży detalicznej oraz franczyzowych, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Obsługuje kadry i płace, relacje z klientem (CRM), finanse i księgowość oraz handel i magazyn, a jego mobilność i międzynarodowość są przy tym bardzo pomocne. Ważnym aspektem funkcjonalności Comarch ERP Altum jest także prosta integracja z oprogramowaniem sklepu internetowego i portalami aukcyjnymi.

Integracja z Comarch ERP Altum – jakie są korzyści?

Integracja z systemem Comarch ERP Altum to krok w kierunku efektywności, zoptymalizowanej pracy i doskonałej kontroli nad swoim biznesem. Pozwala ona na wykorzystanie pełni potencjału, jaką oferuje ten zaawansowany system zarządzania oraz jeszcze skuteczniejsze osiąganie sukcesów. Rozwiązanie to umożliwia pełny wgląd w kluczowe dane i procesy biznesowe. Dzięki temu zyskujesz doskonałą kontrolę nad każdym aspektem swojej działalności, od zamówień, poprzez magazyn, aż po finanse.

Comarch ERP Altum to zaawansowany system, który poprzez integrację z wewnętrznym oprogramowaniem w twojej firmie pozwala na automatyzację wielu procesów. To skraca czas wykonywania zadań, minimalizuje ryzyko błędów i zwiększa efektywność pracy. Dzięki szybszemu dostępowi do istotnych informacji i lepszej analizie danych, możesz podejmować bardziej trafne i przemyślane decyzje biznesowe. To daje ci przewagę nad konkurencją.

Co jeszcze zyskasz integrując swój system z Comarch ERP Altum?

Dostęp do aktualnych danych na temat zamówień, dostaw i stanów magazynowych pozwala na szybką i precyzyjną odpowiedź na zapytania klientów. To tylko niektóre z korzyści z integracji z Comarch ERP Altum, które budują pozytywną relację z klientami. Comarch ERP Altum rośnie wraz z twoim biznesem. Dzięki integracji możesz łatwo zarządzać większą ilością danych i procesów bez konieczności wprowadzania drastycznych zmian w strukturze. Optymalizacja procesów, minimalizacja błędów i szybsza obsługa klienta przekładają się na oszczędności czasu i środków.

Co więcej, dzięki integracji z Comarch ERP Altum możesz monitorować i zarządzać swoim biznesem z dowolnego miejsca na świecie, co jest niezwykle przydatne w dzisiejszym globalnym środowisku.

Integracja z Comarch ERP Altum

Pakiet podstawowy funkcjonalności integracyjnych dla Comarch ERP Altum

działanie rozwiązania 24/7
indywidualne procesy w BPML
szkolenie z działania systemu
indywidualne wdrożenie u klienta
dedykowany support
dokumentacja uzytkowa dla rozwiązania
kontakt dedykowanego opiekuna
support przez e-mail
support przez telefon
czas odpowiedzi (SLA) zgodny z umową
możliwość wprowadzania indywidualnych modyfikacji przez zespół Orbis Software Polska
changelog

Inne integracje z Comarch ERP Altum

Comarch ERP Altum + e-Commerce

Comarch ERP Altum + Menadżery Zamówień