Logo - Integracja z Zalando ZFS

Zalando ZFS

Co to jest Zalando ZFS?

Zalando Fulfillment Solutions (ZFS) jest usługą logistyczną, która z pomocą platformy Zalando umożliwia dostęp do infrastruktury logistycznej i specjalistycznej wiedzy. W ramach ZFS realizacja zamówień partnerów odbywa się poprzez sieć dystrybucji i mechanizm Zalando. Cały proces od przyjęcia zamówienia aż po ewentualny zwrot towarów odbywa się z pomocą Zalando, dzięki czemu marki mają szansę na sprawne rozwinięcie swojej działalności do poziomu międzynarodowego, wykorzystując przy tym doświadczenie, wysokie standardy obsługi czy funkcje Zalando, takie jak dostawa tego samego dnia, wykorzystanie geolokalizacji czy zwroty na żądanie.

Zalando ZFS jest zaawansowanym narzędziem logistycznym, które umożliwia sprzedawcom zintegrowanie swoich procesów logistycznych z szerokim zakresem usług dostarczanych przez Zalando. Jest to usługa, która została stworzona w celu ułatwienia sprzedawcom zarządzania zamówieniami, dostawami oraz magazynowaniem, aby mogli skupić się na rozwijaniu swojego biznesu i oferowaniu klientom najlepszych produktów.

Integracja z Zalando ZFS – jakie ma korzyści?

Integracja z Zalando ZFS umożliwia sprzedawcom korzystanie z zaawansowanych rozwiązań logistycznych, takich jak szybkie i niezawodne dostawy oraz optymalne zarządzanie stanami magazynowymi. Dzięki Zalando Fulfillment Solutions sprzedawcy mogą zapewnić klientom dokładne śledzenie zamówień i profesjonalną obsługę, co przekłada się na zadowolenie klientów i pozytywne opinie.

Usługi Zalando ZFS są skalowalne, co oznacza, że sprzedawcy mogą dostosować swoje działania w zależności od pory roku, trendów sezonowych oraz wzrastającego popytu, zapewniając elastyczność w zarządzaniu swoim asortymentem. Integracja z Zalando ZFS ponadto może pomóc w zwiększeniu widoczności produktów na platformie Zalando, co przyciąga nowych klientów i wspiera rozwój marki.

Jeszcze więcej funkcji dostępnych dzięki integracji z Zalando ZFS

Dzięki outsourcingowi procesów logistycznych do Zalando ZFS, sprzedawcy mogą zaoszczędzić czas i zasoby, które mogą być skierowane na rozwijanie innych obszarów swojego biznesu. Zalando Fulfillment Solutions zapewnia dostęp do doświadczonych ekspertów ds. logistyki i e-commerce, którzy mogą doradzić w kwestiach związanych z rozwojem biznesu online.

ZFS to zaawansowane narzędzie logistyczne, które oferuje sprzedawcom możliwość optymalizacji swoich procesów logistycznych i dostaw, poprawy obsługi klienta oraz zwiększenia skuteczności działań. Integracja z tą usługą może przyczynić się do osiągnięcia większej efektywności i sukcesu w handlu elektronicznym.

Integracja z Zalando ZFS

Pakiet podstawowy funkcjonalności integracyjnych dla Zalando ZFS

działanie rozwiązania 24/7
indywidualne procesy w BPML
szkolenie z działania systemu
indywidualne wdrożenie u klienta
dedykowany support
dokumentacja uzytkowa dla rozwiązania
kontakt dedykowanego opiekuna
support przez e-mail
support przez telefon
czas odpowiedzi (SLA) zgodny z umową
możliwość wprowadzania indywidualnych modyfikacji przez zespół Orbis Software Polska
changelog

Inne integracje z Zalando ZFS

Zalando ZFS + Zarządzanie Fakturami