Logo - Integracja z Fieldworker

Fieldworker

Co to jest Fieldworker?

Fieldworker to prosty w obsłudze program do obsługi klienta, zarządzania serwisem i pracownikami terenowymi. Narzędzie to znacznie ułatwia codzienną pracę przedsiębiorstwa i sprawia, że osoba zarządzająca pracownikami ma wgląd we wszystkie procesy odbywające się w firmie.

Dzięki Fieldworker można za pomocą kilku kliknięć zorientować się, gdzie aktualnie znajduje się pracownik mobilny i czym się zajmuje, a co za tym idzie, czy może przyjąć dodatkowe zlecenie. Takie sprawne zarządzanie czasem pracowników sprawia, że wszystkie działania Twojego przedsiębiorstwa są wykonane terminowo.

Jak działa Fieldworker?

Program Fieldworker jest intuicyjnym i nieskomplikowanym w obsłudze narzędziem, które pozwoli Twojemu przedsiębiorstwu działać sprawniej i szybciej, a w konsekwencji – osiągać większe zyski. Dzięki tej aplikacji, wszystkie niezbędne informacje są umieszczone w jednym miejscu, co sprawia, że osoba przydzielona do jej obsługi, szybciej zareaguje na pojawiające się okazje do zwiększenia zarobków. Co więcej, Fieldworker umożliwia precyzyjne zaplanowanie trasy dojazdu pracownika na miejsce wykonywania zlecenia, dzięki czemu możliwe jest znaczne obniżenie kosztów transportu.

W systemie można również tworzyć harmonogram zleceń i monitorować zużyte materiały. Po przeanalizowaniu tego typu danych można w łatwy sposób dowiedzieć się, w jaki sposób odwiedzone lokalizacje i zrealizowane zlecenia wpływają na zużycie zasobów w firmie, a co za tym idzie, nie dopuścić do uzupełniania zasobów po wyższej cenie czy zaplanować prace poszczególnych pracowników tak, by odbywały się w zbliżonych lokalizacjach.

Jakie korzyści przynosi Fieldworker Twoim klientom?

Dzięki aplikacji Fieldworker możesz wystawić wszystkie wymagane dokumenty u klienta tuż po zrealizowaniu usługi i zebrać podpisy świadczące o akceptacji wykonanej pracy. Ponadto możesz rozliczyć się bezgotówkowo i monitorować status płatności w dowolnej chwili. Program może przypomnieć Ci również o wszystkich podpisanych kontraktach, dzięki czemu Twój pracownik zawsze pojawi się u klienta na czas.

Fieldworker jest wyposażony w opcję stworzenia kalendarza cyklicznych zleceń, dzięki czemu możesz idealnie zaplanować czas pracownikom oraz zarezerwować wszelkie niezbędne do wykonania zlecenia materiały w odpowiednim wyprzedzeniem.

Dla jakich branż powstał Fieldworker?

Z aplikacji Fieldworker może korzystać wiele przedsiębiorstw, jednak szczególnie przydatna jest w firmach posiadających mobilnych pracowników. Do najczęściej korzystających z Fieldworker branż zaliczają się:

- Ogrodnictwo i Prace Ziemne
- Telewizja i Internet
- Serwis Maszyn Rolniczych
- Chłodnictwo i Ciepłownictwo
- Zarządzanie Nieruchomościami
- Okna, Drzwi i Bramy
- Systemy Przeciwpożarowe
- Montaż Systemów CCTV i Inteligentnych Domów
- Szlabany, Bramki Sklepowe i Bramki Parkingowe
- Elektrycy i Hydraulicy
- Automaty Vendingowe i Bankomaty
- Serwis Pieców i Kotłów
- Serwis Sprzętu Gastronomicznego
- Naprawa maszyn Przemysłowych
- Serwisy Sprzątające

Integracja z Fieldworker

Pakiet podstawowy funkcjonalności integracyjnych dla Fieldworker

działanie rozwiązania 24/7
indywidualne procesy w BPML
szkolenie z działania systemu
indywidualne wdrożenie u klienta
dedykowany support
dokumentacja uzytkowa dla rozwiązania
kontakt dedykowanego opiekuna
support przez e-mail
support przez telefon
czas odpowiedzi (SLA) zgodny z umową
możliwość wprowadzania indywidualnych modyfikacji przez zespół Orbis Software Polska
changelog

Inne integracje z Fieldworker

Fieldworker + ERP