Oszczędź czas i zwiększ wydajność dzięki integracji e-commerce z Orbis-Software

Firma Orbis-Software dedykuje swoje działania temu, by uwalniać czas naszych klientów. Specjalizujemy się w integracji procesów biznesowych oraz automatyzacji rutynowych czynności. Jesteśmy w stanie zapewnić efektywną i spersonalizowaną integrację rozwiązań e-commerce z dowolnym systemem ERP. Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych organizacji. Współpracujemy nie tylko z firmami, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z handlem internetowym, ale i z dojrzałymi organizacjami, które rozbudowują swoje platformy internetowe. Zobacz, jak nasze rozwiązania mogą przyczynić się do wzrostu Twojego biznesu!

Skonfiguruj integrację bez wysiłku - gotowe mechanizmy i wtyczki do systemów ERP

W ramach naszych kompleksowych rozwiązań oferujemy gotowe mechanizmy i wtyczki do systemów ERP, które umożliwiają szybką konfigurację integracji e-commerce. Nasze narzędzia są intuicyjne i łatwe w obsłudze, a proces konfiguracji jest tak prosty, że można go porównać do metody "przeciągnij i upuść". Dzięki temu, aż w 80% przypadków jesteśmy w stanie skonfigurować integrację bez konieczności angażowania zespołu programistycznego. Oferujemy pełen zestaw narzędzi w jednym miejscu, co pozwala na wygodne zarządzanie i konfigurację integracji.
Skonfiguruj swoją integrację w prosty i przyjemny sposób!

Otwieramy nowe możliwości - integracja z różnymi systemami e-commerce

Współpracujemy zarówno z początkującymi przedsiębiorcami, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z handlem internetowym, jak i z dojrzałymi organizacjami, które pragną poszerzyć działanie swoich sklepów e-commerce. Nasze rozwiązania umożliwiają klientom integrację z różnymi platformami, takimi jak Amazon, Allegro, eBay. Ponadto, zapewniamy wsparcie w rozwijaniu platform B2B oraz rozbudowę funkcjonalności istniejących platform internetowych. Dzięki naszym rozwiązaniom, nasi klienci mogą bez trudu podłączyć różne systemy, zyskując większą elastyczność i możliwość osiągnięcia sukcesu na różnych kanałach sprzedażowych.
Otwórz nowe możliwości dla swojego biznesu!

Szybkość i elastyczność - gotowe narzędzia do budowania integracji

Podstawą naszych rozwiązań są gotowe narzędzia, które umożliwiają szybkie budowanie integracji i automatyzację procesów. Nasze narzędzia są oparte na intuicyjnym interfejsie "przeciągnij i upuść", co umożliwia łatwe tworzenie integracji. Posiadamy pełen zestaw narzędzi, które znajdują się w jednym miejscu, co pozwala na wygodne zarządzanie i konfigurację. Dzięki nim, możesz szybko wdrożyć swój pomysł, oszczędzając cenny czas i zwiększając wydajność operacyjną.

Niezależność od systemów - łatwa adaptacja do zmian

Nasze rozwiązania dla sprzedawców e-commerce pozwalają na niezależność od systemów. Oznacza to, że nasi klienci mogą swobodnie zmieniać systemy ERP w miarę rozwoju swojego biznesu. Integracje Orbis-Software są elastyczne i skalowalne, dlatego jeśli klient zdecyduje się na zmianę systemu ERP, może bez problemu podłączyć nowe rozwiązanie. To samo dotyczy rozbudowy platform e-commerce, gdzie można swobodnie podłączyć różne platformy B2B, aukcyjne czy systemy koordynujące logistykę. Zapewniamy elastyczność i możliwość łatwej adaptacji do zmian, co pozwala naszym klientom rozwijać swoje biznesy bez ograniczeń.

Nasze produkty, które przyczynią się do sukcesu Twojego biznesu

- Baselinker2ERP - zintegruj swoje systemy sprzedażowe z ERP w łatwy sposób
Baselinker2ERP to skuteczne rozwiązanie, które umożliwia integrację różnych systemów sprzedażowych, takich jak BaseLinker, z systemem ERP, WMS. Dzięki temu narzędziu, możesz płynnie wymieniać dane i informacje między systemami i platformami, co przyspiesza procesy biznesowe i zapewnia większą kontrolę nad operacjami sprzedażowymi. Baselinker2ERP pozwala na efektywne zarządzanie zamówieniami, magazynem, płatnościami oraz współpracą z dostawcami i kurierami.

 

- Zwroteo - System RMA do inteligentnego zarządzanie zwrotami i reklamacjami
Zwroteo jako system RMA to innowacyjne narzędzie, które usprawnia obsługę zwrotów i reklamacji. Dzięki integracji z systemami ERP i WMS, Zwroteo automatyzuje procesy związane z obsługą zwrotów, redukując czas i koszty. Dzięki zintegrowanej komunikacji między działami magazynu i obsługi klienta, przyspiesza się weryfikację przesyłek, upraszcza się procesy komunikacji oraz zapewnia się spójność danych.
Zwroteo daje Ci kontrolę nad procesem zwrotów i reklamacji, pomagając zwiększyć efektywność operacyjną Twojego biznesu.

 

- Amasoft - optymalizuj sprzedaż i dystrybucję na platformie Amazon
Jeśli jesteś użytkownikiem Amazon Vendor, nasz produkt Amasoft pomoże Ci skutecznie zarządzać zamówieniami i dystrybucją do Amazon. Dzięki integracji Amasoft z wybranym systemem ERP, zyskasz pełną kontrolę nad procesem potwierdzania i realizacji zamówień.
Optymalizuj sprzedaż na platformie Amazon, wykorzystując narzędzie Amasoft, które ułatwia zarządzanie zamówieniami, zapewnia spójność danych i przyspiesza operacje logistyczne.

 

- PIM - zarządzaj informacjami o produktach w sposób efektywny
Nasz produkt PIM (Product Information Management) to kompleksowe narzędzie do zarządzania informacjami o produktach. Dzięki PIM, możesz skutecznie zarządzać danymi produktowymi w centralnej bazie, zapewniając jasne informacje dla różnych działów, takich jak sprzedaż, zaopatrzenie, logistyka i finanse. Importuj i eksportuj dane w łatwy sposób, dokonuj masowych aktualizacji i szybko uzyskuj dostęp do informacji o wszystkich produktach.
PIM daje Ci kontrolę nad danymi produktów, co przyczynia się do zmniejszenia ilości zwrotów i zwiększenia satysfakcji klientów.

Zaufanie i sukces - opinie naszych klientów

Nasi klienci cenią nasze rozwiązania za ich skuteczność i łatwość w obsłudze. Dzięki naszym integracjom, wielu klientów osiągnęło sukces w rozwoju swoich biznesów e-commerce. Opinie naszych zadowolonych klientów potwierdzają, że nasze narzędzia i rozwiązania przyczyniły się do wzrostu wydajności, optymalizacji procesów i zwiększenia kontroli nad biznesem. Zaufaj nam i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Firma Orbis-Software oferuje konkretne produkty, które przyczynią się do sukcesu Twojego biznesu. Nasze narzędzia i rozwiązania, takie jak Baselinker2ERP, Zwroteo, Amasoft i PIM, umożliwiają skuteczną integrację, automatyzację i optymalizację procesów. Skorzystaj z naszych gotowych rozwiązań, które przyspieszą Twoje działania, zwiększą wydajność i usprawnią zarządzanie.
Zaufaj Orbis-Software i osiągnij sukces w e-commerce już dziś!


Kategoria: e-commerce

Autor: Arkadiusz Kurasz | Data publikacji: 2023-07-17 12:22:15

Zapytaj nas o wszystko, chętnie odpowiemy!