Logo - Integracja z LivePrice

LivePrice

Co to jest LivePrice?

LivePrice to system, dzięki któremu możesz śledzić i ustalać ceny na podstawie porównywarek cenowych. Oprogramowanie samoczynnie tworzy zestawienia sprzedażowe Twoich produktów na tle konkurencji, dzięki czemu znacząco wpływa na zwiększenie sprzedaży online i skutecznie zastępuje pracownika.

LivePrice jest kompatybilny ze wszystkimi silnikami sklepowymi, a co za tym idzie możesz w prosty sposób reagować na zmiany cen u konkurencji i tym samym dopasować swój cennik do potrzeb rynku. Pozwoli Ci to nie tylko oszczędzić czas, ale przede wszystkim uatrakcyjnić swoją ofertę w oczach dotychczasowych i nowych klientów.

Jak działa aplikacja LivePrice?

Główną funkcjonalnością programu LivePrice jest monitorowanie działań Twojej konkurencji i dostarczanie rzetelnych danych na temat cen Twoich produktów. Jak to wygląda w praktyce? Aplikacja pobiera produkty z Twojego sklepu i zestawia je z ofertą konkurencji, dzięki aplikacji możesz analizować porównywarki cenowe lub wybrane przez siebie sklepy internetowe.

Działanie systemu opiera się o automatykę cenową, zatem ani Ty, ani Twoi pracownicy nie musicie robić nic, aby znać poczynania konkurencji. System automatycznie pobiera informacje ze sklepów konkurencji i porównywarek i je analizuje przez całą dobę, po czym przesyła powiadomienia o działaniach konkretnego sklepu lub wahaniach cen przy danym produkcie.

Jakie jeszcze funkcje posiada LivePrice?

Na podstawie ruchów konkurencji boty LivePrice samoczynnie zmieniają ceny Twojego asortymentu, aby zawsze osiągał pierwsze pozycje w porównywarkach cenowych. Aplikacja może obniżać lub podnosić ceny w zależności od tego, co dzieje się na rynku. Aby oprogramowanie samodzielnie określało optymalną cenę produktu na podstawie analizując oferty konkurencji, wystarczy ustalić kwotę minimalną.

System jest dedykowany właścicielom sklepów internetowych, producentom i dystrybutorom. Wykorzystuje potencjał marketingowy porównywarek cenowych czy portalu Allegro oraz daje możliwość śledzenia ruchów cenowych wybranych sklepów internetowych. LivePrice można zintegrować z takimi silnikami sklepowymi, jak: Idosell, Shoper, eSklep, Prestashop, WooCommerce, Magento, Shopify, Sellingo, Sky-shop, Shoplo, ShopGold czy Sote.

Integracja z LivePrice

Pakiet podstawowy funkcjonalności integracyjnych dla LivePrice

działanie rozwiązania 24/7
indywidualne procesy w BPML
szkolenie z działania systemu
indywidualne wdrożenie u klienta
dedykowany support
dokumentacja uzytkowa dla rozwiązania
kontakt dedykowanego opiekuna
support przez e-mail
support przez telefon
czas odpowiedzi (SLA) zgodny z umową
możliwość wprowadzania indywidualnych modyfikacji przez zespół Orbis Software Polska
changelog

Inne integracje z LivePrice