kilka słów o nas

O nas

Zespół Orbis-Software Polska

zbudowany jest z młodych, ambitnych osób, odpowiedzialnie podchodzących do powierzonych zadań.
Doświadczenie zdobywaliśmy pracując w branży oraz branżach pokrewnych do e-Commerce. Jesteśmy specjalistami w integracji e-Commerce z ERP i automatyzacji procesów.

Dobrze wiemy że nie ma dwóch takich samych biznesów, w związku z czym każdy z nich wymaga indywidualnego podejścia.

Od lat uwalniamy Klientów od rutynowych, powtarzalnych czynności, aby mogli skoncentrować się na tym co lubią najbardziej, rozwijaniu innowacyjnie swojego biznesu i na pomnażaniu pieniędzy.

W Polsce w tym momencie realizujemy z powodzeniem powtarzalne czynności i eliminujemy błędy ludzkie w blisko 700 firmach, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.


O naszych rozwiązaniach...

BPA Platform jest środowiskiem informatycznym, w którym łatwo i przyjemnie możemy projektować dowolny proces biznesowy. Mamy do dyspozycji ponad 50 gotowych narzędzi, z których metodą przeciągnij-i-upuść, możemy przyjemnie tworzyć na graficznym edytorze zadania, które wyeliminują u Klienta rutynę raz na zawsze. Korzystając z BPA Platform całkowicie skupisz się na biznesie. Działa on niezależnie od posiadanych systemów informatycznych w przedsiębiorstwie i łączy dowolne źródła danych, tak jak chcesz.

Do tej pory BPA Platform odzyskał czas i zwiększył wydajność pracy w kilku tysiącach firm na całym świecie, m. in Microsoft, Rolls-Royce, BP, HSBC, Disney, NASDAQ.
To co zaprojektujesz, natychmiast działa.

Niezwykłą zaletą produktu jest metoda projektowania procesów biznesowych, w oparciu o gotowe obiekty informatyczne, w sposób graficzny, metodą przeciągnij i upuść. Wystarczy każdy krok skonfigurować, korzystając z gotowych formularzy.

W BPA Platform, w odróżnieniu od rozwiązań BPM istniejących na rynku, projektowany proces po zakończonej konfiguracji jest procesem operacyjnym = jest gotowy do użycia i działania.

Rozwijamy się...

Dlaczego my?

Nasze główne atuty to:

Innowacyjne podejście

Mamy wypracowane stabilne metody realizacji usług. Z zainteresowaniem jesteśmy obecni w świecie technologii.

Doświadczenie biznesowe

Posiadamy multibranżowy Zespół, z ponad 15 letnim doświadczeniem w biznesie oraz nowych technologiach.

Specjalizacja

Zajmujemy się wyłącznie automatyzacją i integracją wymiany danych między różnymi systemami IT. Szczególnie z e-commerce.

Rozwój

Produkt jest dostarczany i rozwijany od 1997 roku. Posiadamy ponad 5000 aktywnych Klientów na 5 kontynentach.

Co zyskujesz dzięki współpracy?

Profesjonalne wsparcie

Jesteśmy profesjonalistami. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług oraz wsparcie gdy zajdzie taka potrzeba.

Oszczędność czasu

Zadaniem oprogramowania które oferujemy jest usprawnienie wszelkich procesów występujących w Twojej firmie, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Kompleksowość

Rozwiązania które oferujemy są kompleksowe i zostały przygotowane tak, aby jak najlepiej usprawnić funkcjonowanie Twojego biznesu.

Porozmawiajmy o usprawnieniu Twojego biznesu!

Dzięki rozmowie z naszym ekspertem uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Dowiedz się jak oferowane przez nas narzędzia mogą pomóc zautomatyzować Twój biznes.

Orbis-Software Team
Orbis Software Polska Sp. z o.o.


Siedziba
ul. Wagonowa 10, Wrocław
tel. +48 730 000 481
e-mail: biuro@orbis-software.pl
NIP: 8943046669
KRS: 0000466567

Social Media

Copyright © 2022 orbis-software.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone.